Комплектуючі для комп'ютера: правила успішних продажів

Не буде перебільшенням сказати, що для сучасної людини комп'ютер - якщо не кращий друг, то вже точно обов'язковий атрибут. Уявити життя сучасних людей без комп'ютерів дуже складно. А для того, щоб техніка успішно справлялася з усіма завданнями, необхідно правильно вибрати комплектуючі для комп'ютера. Можете бути впевнені - на них попит є завжди. Тому продаж комплектуючих для ПК - прекрасне рішення для бізнесу. Головне - знати всі нюанси цієї справи. Про них ми вам і розповімо.

Комплектуючі для комп'ютера потрібні в різних випадках. Приміром, якщо виходить з ладу кабель або на комп'ютері ламається порт. Виправити поломку зазвичай потрібно якомога швидше. Саме тому ваш магазин комплектуючих для комп'ютера повинен пропонувати все найнеобхідніше.

Комплектуючі для ПК: без чого не обійдеться ваш магазин?

1. Клавіатура для ПК - дозволяє користувачеві вводити інформацію в комп'ютер. Введення даних відбувається за допомогою клавіш з цифровими, літерними та іншими позначеннями. Існують різні види клавіатур, які відрізняються за способом взаємодії з процесором, за використанням, розташуванням клавіш і за своїми можливостями.

2. Миші комп'ютерні представлені різними видами. Постарайтеся зробити так, щоб у вашому магазині був представлений широкий модельний ряд комп'ютерних мишок з унікальним дизайном і широкими функціональними можливостями.

3. Роз'єми:

• Роз'єми "Mini-jack" діаметром 3,5 мм можна побачити на будь-яких навушниках для mp3-плеєрів і телефонів. Такі роз'єми також присутні на звуковій карті комп'ютера.

• Роз'єми "Jack" - а ось в навушниках більш високого, професійного рівня використовується "старший брат" міні-джека. Джек застосовується і для підключення деяких музичних інструментів (електрогітара, синтезатор, електронні барабани). Діаметр становить 6,35 мм.

• Роз'єми XLR використовуються для обладнання, яке одночасно має потребу в харчуванні і передачі сигналу. Існує два види таких роз'ємів: роз'єм зі штирями, вилочний (в на роді "тато") і розетковий роз'єм з гніздовими контактами ("мама"). Вони підключаються один до одного і до інших пристроїв. Роз'єми цього виду використовуються для шнурів, по яких передається більше одного сигналу або одночасно йде сигнал і електрика на пристрій. Наприклад, їх використовують в звукотехніці для підключення мікрофонів до траси, лінійних масивів, які обробляють звук техніки (компресори, еквалайзери).

4. Свічі - пристрої для комутування декількох сигналів в один. Деякі моделі мають до 8 входів, які застосовуються для підключення різних сигналів. Краще за все, якщо ви зможете запропонувати клієнтам різні за своїми характеристиками свічі.

Де купити комплектуючі для комп'ютера?

Правильно знайти постачальника товарів - ось ваше першочергове завдання. Постараємося вам його полегшити. Компанія Dellta Computer вже більше 15 років постачає на ринок України китайські комплектуючі в широкому асортименті. Фірма забезпечить вас необхідним обсягом сучасної продукції: клавіатури, блоки живлення, миші, роз'єми і багато всього іншого ви знайдете на сайті компанії.

Компанія Dellta Computer - справжня знахідка для кожного, хто хоче побудувати успішний бізнес. Купити комплектуючі для комп'ютера ви можете на сайті, а також зв'язавшись з менеджерами фірми за контактними телефонами.